Правила посещения бассейна

1. Надання послуг з відвідування плавального басейну здійснюється на платній основі. Перелік послуг та розмір плати за їх надання затверджується адміністрацією басейну та доводиться до відома відвідувачів шляхом її розміщення на видному та доступному для відвідувача місці. Оплата вартості послуг здійснюється відвідувачем на умовах попередньої оплати.

2. Відвідування басейну здійснюється за попереднім записом. Час відвідування може бути перенесено за домовленістю Сторін на інший час, погоджений з адміністрацією  Закладу.

3. Тривалість одного відвідування складає – 1 година 15 хвилин. При цьому: 15 хвилин для переодягання та прийняття душу перед плаванням, тривалість плавання в басейні складає - 45 хвилин та 15 хвилин для прийняття душу, сушіння волосся та переодягання після плавання в басейні. За перевищення зазначеного часу Відвідувач зобов’язаний внести додаткову плату, як за наступну годину згідно з встановленими тарифами.

4. Під час здійснення попереднього запису, адміністрацією Закладу зазначається час, з якого Клієнту надається можливість плавання в басейні, тобто, щоб розпочати плавання в визначений згідно попереднього запису час, Клієнт повинен прибути до басейну за 15 хвилин до цього часу та приготуватись переодягнувшись та відвідавши душ.

5. Відвідувач, що запізнився може бути допущений до відвідування басейну за умови, що час визначений для плавання скорочується відповідно до часу запізнення та не переноситься на новий час. Запізнення відвідувача не компенсується ні часом ні грошима.

6. За неприбуття на заняття у час, визначений відповідно до попереднього запису без поважних причин, сплачені кошти не повертаються. Поважною причинною вважається – хвороба, що підтверджується відповідною медичною довідкою. У випадку наявності поважної причини пропуску, заняття може бути перенесено на інший час погоджений з адміністратором Закладу.

7. До відвідування басейну допускаються особи, що пройшли медичний огляд та не мають клінічних проявів мікозів, будь-яких дерматичних захворювань, та інших протипоказань медичного характеру та надали відповідну медичну довідку.

8. Адміністрацією басейну встановлюється наступний Порядок відвідування басейну:

8.1. Відвідувач басейну сплачує вартість послуги з відвідування басейну, після чого адміністратор Закладу видає Відвідувачу ключ від шафи для взуття та ключ-браслет від шафи для переодягання, який одягається відвідувачем на руку. Протягом всього часу перебування в басейні відвідувач тримає браслет при собі. Браслет виконує функцію ключа від дверей шафи для переодягання.

8.2. Номер зазначений на ключі від шафи для взуття відповідає номеру у гардеробі та номеру шафи для переодягання. Забороняється закривати та відкривати з допомогою браслету шафи з іншим номером ніж зазначений на браслеті. Дітям до 16 років браслети не видаються.

8.3. Відвідувач залишає верхній одяг у гардеробі, переодягає взуття у відведеному для цього місці, кладе взуття до шафи для взуття та з допомогою браслету-перепустки переміщується по приміщенню плавального басейну в роздягальну де переодягається, ключ від взуттєвої шафи залишає в шафі для переодягання,  бере з собою купальник/плавки, шапочку, гумове взуття, полотенце, приймає душ, після чого, може пройти в зону басейну.

8.4. В душових відвідувачам суворо забороняється голитись, обстригати нігті і волосся, шкребти п’яти.

9. Відвідувачі басейну під час відвідування басейну зобов’язані дотримуватись правил громадського порядку та громадської безпеки, взаємної поваги та доброзичливих відносин по відношенню до інших відвідувачів та працівників плавального басейну, загально прийнятих правил етики і моралі.

10. Під час відвідування басейну заборонено входити в приміщення закритого плавального басейну в верхньому одязі та взутті.

11. Не дозволяється перебування в басейні осіб у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

12. Відвідування басейну дітьми віком до 16 років здійснюється в організованих групах. Діти, що плавають самостійно (без організованої групи) допускаються до плавання тільки в супроводі батьків, за умови що  батьки дитини (один з батьків дитини), також, є відвідувачем Закладу та здійснюють його відвідування разом з дитиною сплативши вартість свого відвідування, та/або у супроводі інструктора з плавання, що є працівником Закладу. У випадку, якщо батьки дитини виявили бажання, щоб під час самостійного плавання дитини її супроводжував інструктор, вони здійснюють оплату вартості індивідуального тренування. Адміністратор вправі вимагати копію Свідоцтва про народження.

13. За безпеку дітей під час їх перебування в басейні, несе відповідальність інструктор, який є працівником басейну та супроводжує групу дітей під час їх перебування в басейні та/або здійснює індивідуальне навчання дитини плаванню. Діти, що навчаються плавати, повинні виконувати інструкції та вказівки інструктора. Інструктор/працівник басейну має право вимагати надіти на дитину захисний жилет. Інструктор та адміністрація басейну не несе відповідальність, у випадку якщо діти не дотримуються правил відвідування басейном та правил безпеки наведених в п. 26 цих правил.

14. Дітям забороняється заходити до басейну без дозволу інструктора/тренера та йти з занять, не попередивши про це інструктора/тренера.

15. Особи, що супроводжують дітей та/або інших відвідувачів басейну під час їх відвідування, зобов’язані очікувати закінчення часу відвідування басейну в холі, у відведеному для очікування місці. Вхід до інших приміщень здійснюється лише з дозволу адміністрації Закладу. Батьки дітей та інші особи, що супроводжують дітей не мають права вмішуватись в процес навчання та спостерігати за процесом навчання.

16. Демонстрація успіхів дитини з навчання плаванню здійснюється під час проведення відкритих занять, які проводяться відповідно до визначеного плану проведення відкритих занять один раз на рік. Та додатково, з дозволу адміністрації в чітко визначений адміністрацією Закладу день, та проміжок часу, батькам може бути надана можливість через вікно спостереження спостерігати за процесом навчання. Така можливість надається адміністрацією на власний її розсуд, не частіше одного разу на місяць. Інструктор докладно та кваліфіковано може надати інформацію батькам дитини, щодо процесу навчання успіхів та труднощів що виникають у дитини в процесі її навчання.  

17. Купання в басейні дозволяється лише в плавках або купальних костюмах, гумових шапочках. Відвідувачі повинні при собі мати змінне взуття для виходу на обхідну доріжку ванни басейну, предмети особистої гігієни, мило, мочалку, рушник. Маленькі діти, які не привчені до горщика повинні перебувати у спеціальних водостійких підгузках.

18. Відвідувачам басейну забороняється купатись в шортах, купальних костюмах з поясами, заклепками, пряжками, металевими прикрасами.

19. Відвідувачі басейну зобов’язані дотримуватись правил особистої гігієни під час відвідування басейну.

20. Перед купанням відвідувачі повинні прийняти душ без плавок або плавального костюму,з милом та мочалкою. По закінченню користування душем обов'язково пересвідчитись що закрили крани гарячої та холодної води.

21. Відвідувачі басейну на час відвідування басейну мають право вільно користуватись душем, роздягальнею, шафою для речей, в разі необхідності рятувальними засобами, плавальними кругами, медичною аптечкою для надання першої невідкладної медичної допомоги, якими облаштовано приміщення плавального басейну.

22. Відвідувачі басейну під час плавання повинні дотримуватись правостороннього руху плавання на доріжці;

23. Під час перебування в приміщенні плавального басейну відвідувачі повинні дотримуватись правил безпеки.

24. Проведення фізкультурних, спортивних змагань та інших заходів між відвідувачами басейну здійснювати лише за попередньою згодою адміністратором басейну.

25. Під час входу і виходу з басейну необхідно триматись за поручні драбини.

26. Під час перебування в приміщені плавального басейну, в басейні та на палубі, що прилегла до ванни плавального басейну не дозволяється:

26.1. проводити активні ігри на воді, пов'язані з пірнанням та захватом тих, хто купається та інших що можуть бути небезпечними для життя та здоров’я людей, стрибати та пірнати з бокових частин басейну та в інших, не передбачених для цього місцях, зі споруд, не пристосованих для цього користуватись ластами та пронирювати басейн, плавати поперек доріжок, висіти та триматися за розділові доріжки, запливати на сусідні доріжки;

26.2. проводити активні ігри та бігати на палубі, що є прилеглою до ванни плавального басейну, зокрема ходити, бігати в приміщенні басейну (роздягальня, душ, обхідна доріжка ванни басейну та інша прилегла до неї територія басейну ) босоніж, без гумового взуття;

26.3. використовувати рятувальні засоби не за їх призначенням;

26.4. розпивати спиртні напої, палити, перебувати в нетверезому стані та або стані наркотичного сп’яніння;

26.5. перебувати в приміщенні плавального басейну з будь-яким видом зброї;

26.6. приносити в роздягальню та приміщення басейну миючі та косметичні засоби у скляному посуді;

26.7. приносити та вживати в приміщені плавального басейну їжу, користуватись жувальними гумками;

26.8. забруднювати і засмічувати воду;

26.9. користуватись миючими, косметичним та гігієнічними засобами, мазями перед відвідуванням басейну;

26.10. приводити із собою тварин, птахів та інших рептилій;

26.11. подавати обманні сигнали тривоги заради жарту;

26.12. залишати без нагляду малолітніх дітей;

27. Протипоказаннями до відвідування басейну є:

- відкриті рани, гранульовані поверхні, трофічні виразки, післяопераційні свищі, травматичні розриви нервових стовбурів і судин, онкологічні новоутворення тощо;

- гострі та хронічні захворювання шкіри (екземи, грибкові та інфекційні ураження);

- захворювання очей (кон'юктивіт, блефаріт, кератіт тощо);

- захворювання ЛОР органів (гнійні отити, перфорації барабанної перетинки, вестибулярні розлади);

- стан після перенесення інфекційних захворювань і хронічних інфекційних захворювань;

- венеричні захворювання;

- епілепсія та психічні захворювання, при яких неможливий вербальний контакт із хворим;

- вертебробазилярна недостатність із різкою утратою свідомості в амнезії;

- плексіти, невралгії, неврити в стадії загострення;

- гострі та підгострі захворювання верхніх дихальних шляхів;

 нетримання сечі та кала, наявність свищів із гнійним вмістом, сильні виділення слини;

- туберкульоз легенів в активній стадії та інші гострі інфекційні захворювання;

- хронічні неспецифічні захворювання легенів у 3й стадії;

- загострення хронічної коронарної недостатності. Стенокардія напруги 3ФК;

- інші захворювання серцево-судинної та легеневої системи в стадії декомпенсації.

Гіпертонічна хвороба зі стабільно підвищеним діастолічним тиском вище 110мм.рт.ст.;

- жовчно-кам'яна та сечокам'яна хвороби;

- гострі захворювання нирок та сечовивідних шляхів.

28. Адміністрація залишає за собою право не допустити відвідувача до користування послугами з відвідування басейну, якщо стан його здоров'я є незадовільним та може завдати шкоду його здоров'ю чи здоров'ю оточуючих.

29. Відвідувачі не мають права тренувати інших відвідувачів в приміщені плавального басейну.

30. Під час відвідування басейну не дозволяється носити ланцюжки, браслети, обручки, шпильки та інші аксесуари, приносити з собою та користуватись в приміщенні басейну мобільними телефонами та іншими технічними пристроями (електронні книги, ноутбуки, тощо).

31. Відвідувачам басейну забороняється заходити в технічні і службові приміщення на території басейну. Відвідувачі, які зайшли в такі приміщення, несуть повну відповідальність за несправності і аварії, що трапились в цій зоні.

32. Відвідувачам басейну забороняється здійснювати фото, -відеозйомку  в приміщенні басейну.

33. Надання послуг з відвідування басейну здійснюється: Понеділок –  з 8:30 -20:00, Субота з 8:30 до 18-00 годин. (останній вихід з води не пізніше 19-45 годин). Виключення складають Святкові дні встановлені відповідно до чинного законодавства.

34. Плавальний басейн може припинити свою роботу під час проведення спортивних заходів, ремонтних робіт, санітарних днів та за технічних умов. Про це адміністрація повідомляє завчасно. Роботу Закладу може бути тимчасово призупинено в зв'язку з вимушеним відключенням електроенергії, водопостачання, виходу із ладу інших комунікацій безпосередньо пов'язаних з забезпеченням функціонування Закладу з причин, що не залежать від Закладу.

35. Загальна кількість Клієнтів, які одночасно можуть перебувати в приміщенні плавального басейну обмежена і визначається Закладом в односторонньому порядку. При перебуванні в приміщенні плавального басейну максимальної кількості Клієнтів Заклад має право відмовити у відвідуванні плавального басейну всім іншім бажаючим.

36.  Особи, що порушили дійсні правила можуть бути позбавлені права відвідування басейну. Рішення про позбавлення права відвідування басейну приймає адміністрація Закладу, рішення якої є остаточним.

37.  За травми та нещасні випадки, пов'язані з порушенням цих правил відвідувачами Закладу, або порушенням цих правил третіми особами адміністрація відповідальності не несе.

38.  Адміністрація не несе відповідальності за втрату або псування цінних речей відвідувачів.

39.  Відвідувач відшкодовує вартість зіпсованих ним під час відвідування плавального басейну речей

   39.1. у випадку втрати ключа від шафи Клієнт відшкодовує Закладу його вартість у розмірі – 50 гривень,

   39.2. у випадку втрати браслету Клієнт відшкодовує Закладу його вартість у розмірі - 100 гривень.

   39.3. У випадку втрати або псування іншого спортивного інвентарю чи будь-якого майна Закладу, Клієнт здійснює відшкодування вартості такого майна Закладу.

 

40.   Батьки несуть відповідальність за шкоду завдану діями їх дітей та інші негативні наслідки недотримання правил відвідування плавального басейну та правил техніки безпеки їхніми дітьми.

 

 

Адміністрація.